Фірма «Данк-2008», якою володіє настоятель Свято-Іллінської церкви РПЦ в Україні Віталій Косовський, фігурує у справі про викрадення майданівців Ігоря Луценка та Юрія Вербицького. Останнього, як відомо, потім знайшли мертвим. 

Про це журналісти дізналися із судових ухвал, ідеться в блозі «Таємниці Слідства». 

У 2016 році Управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури, яке вело провадження про злочини на Майдані, проводило обшуки у фірмі «Данк-2008». Засновником і власником компанії є отець Віталій Косовський. Вона спеціалізується на оренді та управлінні нерухомістю. «Данк-2008» також володіє будівлею на Почайнинській у Києві, яка, фактично, розташована на території Свято-Іллінської церкви. 

За даними правоохоронців, під час Революції Гідності у цьому приміщенні був розташований офіс Олексія Чеботарьова, якому прокурори відводять роль замовника викрадення активістів. Зараз у цій будівлі розташована приватна клініка Deva clinique, яка надає послуги, зокрема, естетичної та пластичної хірургії. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗЕМЛЯ БІЛЯ МОРЯ, БУДИНКИ ТА ЕЛІТНЕ АВТО: СТАТКИ РОДИНИ НАСТОЯТЕЛЯ ХРАМУ ПРИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ  

Журналісти зв’язалися із отцем Віталієм, аби розпитати у нього деталі про фірму «Данк-2008», але не захотів з нами говорити. Як і про доволі цінне майно, яке належить його родині. Ідеться, зокрема, про люксовий автопарк і коштовну нерухомість.