Нещодавно українців розчулила історія про 10-річну Іванку, в якої окупанти вкрали телефон.

Згодом українські воїни виявили цей телефон у полоненого росіянина та повернули його дівчинці.

Журналісти «Слідства.Інфо» встановили особу окупанта і знайшли його соцмережі. Це 19-річний Даніл Агафонов, механік-водій з Кантемирівської дивізії.

Зауважимо, що понад місяць тому Іванка із сім’єю виїжджала з міста Тростянець на Сумщині, яке на той час було окуповане. І росіяни на блокпосту відібрали в неї телефон. Мама Іванки розповіла, що дівчинка засмутилася і дуже плакала через це.

Пізніше воїни 93 бригади Холодний Яр під час операції поблизу Тростянця взяли в полон механіка-водія з Кантемирівської дивізії окупантів. Українські захисники трохи здивувалився, коли знайшли в полоненого червоненький мобільний телефон, а також повербанк зі стразами.

І, звісно, вони не повірили росіянину, який запевняв, що це його телефон. У контактах захисники помітили українські номери, підписані «татуся» та «мамуля». Так вони й знайшли батьків Іванки і, зрештою, повернули їй телефон.

Завдяки «холодноярівцям» «Слідству.Інфо» вдалося ідентифікувати російського крадія. Хто він і чим живе — дивіться у нашому матеріалі