За 10 місяців роботи нового парламенту компенсацію з бюджету на оренду житла отримали близько 170 народних депутатів на загальну суму 30,1 мільйона гривень. 

Нерідко бюджетні кошти на оренду житла отримувати народні депутати, які вказують у деклараціях нерухомість у Києві чи на його околицях. Вона належить їхнім близьким родичам, або перебуває у них в безкоштовному користуванні. Не гребують узяти додаткові гроші з бюджету й депутати, які декларують багатомільйонні доходи та заощадження.

Зокрема, компенсацію за оренду житла отримали нардепи-мільйонери зі «Слуги народу» Андрій Клочко, Ігор Васильковський та Олександр Трухін, власник біткоїнів на мільйони з депутатської групи «За майбутнє» Анатолій Урбанський, який у часи Порошенка очолював Одеську облраду, кондитер-мільйонер з депутатської групи «Довіра» Геннадій Вацак та позафракційні депутати-мільйонери Сергій Магера і Муса Магомедов.

Загалом, компенсації отримували чи отримують представники всіх семи парламентських фракцій та груп, а також позафракційні депутати. Однак 75% із тих, хто отримує відшкодування — представники фракції «Слуга народу», а «житлову» компенсацію з бюджету отримувала половина «слуг».