Автори спецпроекту: Євгенія Моторевська
14 Лютого 2019, 18:00

«Суддівська кров» — це база даних суддівських родичів. Проект реалізовують команда журналістів-розслідувачів «Слідства.Інфо» та громадські активісти. Проект створено за підтримки OCCRP (Проект розслідування корупції та організованої злочинності).

Платформу «Суддівська кров» ми створили на основі декларацій родинних зв’язків, які судді щороку подають до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. У цих документах вони вказують своїх родичів, місця їхньої роботи й термін перебування на тій чи іншій посаді.

Ми об’єднали усі декларації в одній зручній базі даних. Тепер будь-хто може простежити родинні зв’язки судді та викрити потенційні зловживання.

Шукати можна у двох напрямках: за прізвищем судді ви отримаєте дані про його родичів; за прізвищем родича — відстежите зв’язок із суддею.

Ви також можете клікнути на карту України та знайти потрібного суддю через суд, в якому він працює.

«Суддівська кров» стане в нагоді громадським активістам, журналістам, держслужбовцям, правоохоронцям та всім, хто хоче викривати корупційні зв’язки в судовій системі.

Також ви можете написати нам, у Слідство.Інфо, й запропонувати свою історію про родинні зв’язки судді та їхній вплив на винесення «потрібних» рішень.

Пишіть нам на slidstvo.info@gmail.com або на сторінку «Слідства.Інфо» у Facebook.