У списках кандидатів у депутати від «Єдиної Росії» на фейкових виборах, які РФ збирається провести восени цього року, журналісти «Слідства.Інфо» знайшли священника. 

Про це йдеться у новому матеріалі «Слідства.Інфо» «Ексміністр, священник, продюсер: Росія оприлюднила списки кандидатів на фейкові вибори на території окупованої Запорізької області».

Анатолій Зигарь, який вказав місцем роботи Храм Казанської ікони Божої Матері, служить у храмі села Підгірне Запорізької області.

Анатолій Зигарь

На сторінці храму у біографії Зигаря зазначено, що він вирішив стати священиком під час служби в армії, де наприкінці 80-х брав участь у бойових діях. Однак, повернувшись додому, він пішов працювати на Запорізький титано-магнієвий комбінат, а лише потім — до Запорізького духовного училища.

Зигарь має орден «Червоної зірки» і медаль «За відвагу». 

З перших днів повномасштабної війни Зигарь замовчував свої звʼязки з окупантами. Він активно вів сторінку у фейсбуці, де робив дописи про мир та молитви за Україну. 

Священник встиг побувати депутатом Васильківської райради V та VI скликань. А тепер вирішив знову стати депутатом, однак від «Єдиної Росії». 

У серпні 2022-го колаборантка Наталія Романіченко (самопроголошена голова військово-цивільної адміністрації окупованої Василівки) почала видавати українським дітям російські свідоцтва про народження.

Анатолій Зигарь приєднався до події, який запросив батьків похрестити дітей у храмі РПЦ.

На фото Анатолій Зигарь з колаборанткою Наталією Романіченко (сидить ліворуч)

Романченко і призначила Зигаря на посаду нового настоятеля Свято-Покровського храму ПЦУ м. Василівка. Частину майна, яке було у церкві, вивезли у невідомому напрямку.

«Мені повідомили, що так званий мер Наталія Романіченко передала вище згаданий храм у користування Анатолію Зигарю. У свою чергу «новоназначений настоятель» вирішив вивезти з храму церковну утвар», — написав Роман Садовий, настоятель Свято-Покровського храму ПЦУ міста Василівка.