14 серпня відбулися збори представників громадських об’єднань Громадської ради доброчесності (ГРД). До Ради було обрано 20 нових членів, зокрема й операційного менеджера агенції «Слідства.Інфо» Олександра Волошина.

Про це повідомляє «Слідство.Інфо». 

Громадська рада доброчесності — незалежний громадський орган, який з 2016 року слідкує за доброчесністю кандидатів на посаду судді. ГРД допомагає Вищій кваліфікаційній комісії суддів України оцінювати, наскільки судді чи кандидати на посади суддів відповідають вимогам професійної етики. Висновок ГРД щодо невідповідності суддів і кандидатів на посади суддів таким вимогам включатиметься до суддівського досьє. 

Центр економічної стратегії та «Чесно» делегували операційного менеджера «Слідства.Інфо» Олександра Волошина на членство у Громадській раді доброчесності.    

Олександр Волошин

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, окрім операційної діяльності, Олександр займається репортерством на деокупованих, прифронтових і прикордонних територіях. Також у перші місяці повномасштабної війни він був координатором київської медіабази ІМІ для забезпечення журналістів бронекомплектами, аптечками та іншим необхідним для роботи.

З 2018 року Олександр викладає академічні курси «Відкриті дані та фактчекінг», «Workshop з проведення журналістських розслідувань», «Антикорупційна політика», а також «Професійна та корпоративна етика».

Олександр Волошин переможець Всеукраїнського конкурсу журналістських розслідувань імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка та конкурсу журналістських розслідувань, опублікованих у 2017 році про Одеський регіон, організованого ВГО «Комітет виборців України». Також він є лауреатом Антикорупційної премії імені Героя Небесної Сотні Юрія Поправки, ініційованої Transparency International Ukraine та Громадською організацією «Родина Героїв Небесної Сотні».

До складу ГРД входить двадцять членів, серед яких представники «Асоціації правників України», «Громадського радіо», «Центру громадянських свобод», «Фундації Деюре», «Центру протидії корупції» та інших. 

Усі кандидати є знаними фахівцями у сфері своєї професійної діяльності, мають бездоганну професійну репутацію та відповідають критеріям політичної нейтральності та доброчесності.

Читайте також: «Слідство.Інфо» та OCCRP отримали нагороду за матеріал про сусідський чат в окупованій Бучі