Марія Горбань, Слідство.Інфо

Нацполіція Одеси не відкрила кримінальне провадження за фактом проникнення в арештовані дерев’яні будівлі в дитячому таборі «Вікторія».

Напередодні, 9 грудня на території табору з’явилися невідомі й почали виносити меблі з арештованих будівель. Батьки загиблих під час пожежі в таборі дітей викликали на місце поліцію. Правоохоронці за добу повинні були внести до єдиного реєстру дані про правопорушення — невиконання судового рішення та незаконні дії щодо арештованого майна, однак не зробили цього.

Про це Слідству.Інфо повідомила адвокатка сім’ї загиблої Соні Мазур Оксана Муравська. За її словами, відмову Нацполіції відкрити кримінальне провадження оскаржуватимуть у суді.

6 грудня Київський райсуд Одеси за клопотанням Одеської міськради зняв арешт з кам’яних будівель дитячого табору «Вікторія», де у вересні 2017 року під час пожежі загинуло троє дітей. Клопотання обґрунтували запровадженням на Одещині воєнного стану. До міського голови Одеси Труханова звернувся комісар обласного військкомату й попросив виділити приміщення табору для розміщення резервістів. Суд дозволив використовувати лише кам’яні будівлі табору. Дерев’яні залишалися під арештом.

У вересні 2017 року під час пожежі в дитячому таборі «Вікторія» загинуло троє дівчат. За рік після трагедії засудили лише виховательку, яка формально відповідала за пожежну безпеку. Утім, команда Слідства.Інфо знайшла докази розкрадання коштів і численних порушень при будівництві табору.