Суд зняв арешт з дитячого табору «Вікторія»: прокуратура не заперечувала

Поділитися

Марія Горбань, Слідство.Інфо

Київський районний суд Одеси зняв арешт з дитячого табору «Вікторія», де у вересні 2017 року під час пожежі загинуло троє дітей. Про це Слідству.Інфо повідомили із зали судового засідання.

Клопотання про зняття арешту подала Одеська міська рада. Обґрунтувала це запровадженням в Одеській області воєнного стану, мовляв, відповідно до закону «органи місцевого самоврядування… зобов’язані сприяти діяльності військового командування». Як ідеться в клопотанні, до міського голови Одеси Геннадія Труханова звернувся комісар обласного військкомату й попросив тимчасово виділити їм приміщення дитячого табору «Вікторія». Міськрада погодилася, якщо суд зніме арешт. Також зазначається, що військовослужбовці використовуватимуть лише кам’яні будівлі.

Прокуратура Одеської області проти зняття арешту не заперечувала.

This slideshow requires JavaScript.

У вересні 2017 року в дитячому таборі «Вікторія» сталася пожежа, загинуло троє дівчат, які відпочивали там. За рік після трагедії засудили на два роки умовно лише одну з виховательок, яка формально відповідала за пожежну безпеку. Попри це, команда Слідства.Інфо знайшла докази розкрадання коштів і численних порушень при будівництві табору, вироки за які ніхто наразі не отримав.

Поділитися

Не менш важливі розслідування

«Битва за медичну освіту»: що протягом року відбувалося в НМУ Богомольця

Рівно рік тому ректорку НМУ Катерину Амосову вперше відсторонили. Відтоді вона двічі поновлювалася на посаді і її тричі звільняли. Що відбувалося протягом року в медвиші, розповідає Слідство.Інфо

«Якби судова реформа відбувалася, ми б тут не стояли»: рідні Небесної Сотні вимагали звільнити «суддів Майдану»

20 лютого, в річницю трагічних подій на Майдані, рідні Героїв Небесної Сотні провели акцію під будівлею Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Слідство.Інфо побувало на акції