У грудні 2019 року народний депутат Олександр Дубінський отримав у подарунок від мами три дорогі автомобілі, а також придбав собі ще одну автівку на початку 2020-го.

Про це “Слідство.Інфо” дізналося з декларацій народного депутата.

Так, чинний нардеп та колишній журналіст телеканалу “1+1” Олександр Дубінський напередодні Нового року отримав доволі щедрий подарунок від матері. 27 грудня мама народного обранця подарувала йому одразу три автівки загальною вартістю понад 2,5 мільйони гривень. Це Mercedes-Benz G55 вартістю понад 1,2 мільйона гривень, Toyota Land Cruiser 200 за 1,1 мільйони гривень та Mercedes-Benz E 55 AMG, який коштує майже 350 тисяч гривень. Про колекцію автомобілів родички Дубінського минулоріч розповідали колеги з команди Bihus.Info.

Окрім цього, 2 січня 2020 року Олександр Дубінський також придбав собі ще одну автівку. Cadillac Escalade 6.2i обійшовся народному обранцеві у понад 1,1 мільйона гривень. Також наприкінці минулого року нардеп купив за півмільйона гривень новий гараж на майже 80 квадратних метрів та задекларував майже 4,3 мільйони гривень доходу від компанії “Альфа Крос”.

Як розповідало раніше “Слідство.Інфо”, п’ять компаній, які фінансували президентську партію “Слуга народу”, згадуються у одному розслідуванні поліції щодо незаконного заволодіння майном.

Читайте також: «Слуги» скупилися: яке майно придбали народні обранці за 4 місяці депутатства