У селі Камʼянка біля Ізюму на Харківщині, яке перебувало під окупацією понад півроку, місцеві мешканці знайшли собаку, у якого на морді випалена літера «V» — символ російської армії у війні проти України. Про це йдеться у репортажі «Слідства.Інфо» з Камʼянки.

Мешканець Камʼянки Дмитро, який годує місцевих тварин, звернув увагу журналістів на чорного кудлатого собаку.

«Он у нього випечена літера V, бачите? — показує Дмитро. — Вони випікали свої значки — «Z», «V»… Може хтось впізнає, чий собака».

Кому належить собака, на чиїй морді чітко видно випалену літеру V, наразі невідомо — у селі багато бездомних тварин.

Після нищівних бомбардувань та подальшої окупації росіянами Камʼянка майже повністю знищена. За словами Дмитра, якщо до війни населення складало близько 1200 осіб, то зараз у селі проживає всього 9-12 людей.  

У перші місяці повномасштабної війни Кам’янка, що поблизу Ізюму, опинилася на лінії вогню. Російська армія нищила село авіаударами та артилерією.

За словами мешканців, застосовувалися й фосфорні снаряди. Обстріли не вщухали і люди боялись залишити своє укриття — дехто помирав у підвалах від голоду та холоду, їхні тіла досі знаходять.

Також, за свідченнями місцевих, коли окупанти повністю зайняли село, вони катували, примусово виселяли, викрадали та вбивали цивільних.