Суд визнав Одеську міську раду відповідачем у справі про пожежу в табору “Вікторія”. Батьки постраждалих дітей вимагають від мерії компенсацію у розмірі близько 4 млн грн. Слідство.Інфо дізналося про це із повідомлення Центру правового моніторингу.

Пожежа у дитячому таборі “Вікторія” відбулася з 15 на 16 вересня минулого року, внаслідок неї загинуло троє дітей. Розслідування справи триває і до сьогодні. Раніше суд дозволив батькам постраждалих дітей провести комплексну незалежну пожежно-технічну та будівельну експертизу табору через те, що офіційне слідство так і не встановило причини виникнення пожежі.

На судовому засіданні за обвинуваченням директора табору Петросяна Саркісяна, що відбулося 2 липня, адвокат 37-постаржадалих дітей внаслідок пожежі Микола Стоянов подав клопотання з уточненими позовними вимогами. У документі позовні вимоги пред’явлені й Одеській міській раді, в чиєму відомстві знаходиться дитячий табір.

Крім цього, родини дітей, які відпчивали у таборі, коли сталася пожежа, вимагають грошової компенсації від мерії у розмірі по 100 тис. грн, окрім двох дітей, вони заявили – по 200 тис. Сумарно виходить 3 млн 900 тис. грн.

Також адвокат просив накласти арешт на майно громади в розмірі позовних вимог. Однак, його повернули для усунення неточностей.

На наступному засіданні планують допитати свідків у справі.

Головне фото – Центр правового моніторингу.