Міжнародні фахівці проведуть комплексну експертизу в дитячому таборі “Вікторія”

Поділитися

Група з міжнародних фахівців на прохання Олексія Мазура, донька якого загинула в дитячому таборі “Вікторія” минулого року, проведе комплексну незалежну пожежно-технічну та будівельну експертизу табору. Про це стало відомо під час судового засідання Приморського районного суду Одеси.

В результаті пожежі, яка сталася в одеському таборі “Вікторія” у вересні 2017 року, загинуло троє дітей. Наразі на лаві підсудних – директор дитячого табору та двоє працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Однак, через те, що офіційне слідство так і не встановило причини виникнення пожежі та не дало оцінку якості протипожежних заходів, батьки однієї з загиблих дівчат звернулися за допомогою до міжнародних фахівців, зокрема, до Міжнародного інституту експертиз (Естонія). Експертизу проведуть за кошти батьків.

Незалежні експерти отримають доступ до матеріалів кримінальних проваджень, які були відкриті після трагедії, та доступ безпосередньо до об’єктів дитячого табору. 

Головне фото – censor.net.

Поділитися

Не менш важливі розслідування

«Битва за медичну освіту»: що протягом року відбувалося в НМУ Богомольця

Рівно рік тому ректорку НМУ Катерину Амосову вперше відсторонили. Відтоді вона двічі поновлювалася на посаді і її тричі звільняли. Що відбувалося протягом року в медвиші, розповідає Слідство.Інфо

«Якби судова реформа відбувалася, ми б тут не стояли»: рідні Небесної Сотні вимагали звільнити «суддів Майдану»

20 лютого, в річницю трагічних подій на Майдані, рідні Героїв Небесної Сотні провели акцію під будівлею Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Слідство.Інфо побувало на акції