Відеоблогер та політик Анатолій Шарій підтвердив, що володіє віллою в Іспанії, про яку раніше написало «Слідство.Інфо». І додав, що це не єдина нерухомість в його власності.

Про факт володіння віллою Шарій написав у коментарі на фейсбук-сторінці авторки матеріалу «Іспанська вілла Анатолія Шарія», головної редакторки «Слідства.Інфо» Анни Бабінець. «Мені її подарував Путін. Не могли б дослівно записати цей коментар?», — висловився він.

Також лідер «Партії Шарія» підтвердив, що є власником цієї вілли, виданню «Страна.ua». «Зараз вілла дещо нежитлова, там живе, в основному, озброєна охорона. Але з такої нагоди обіцяю на цьому тижні туди доїхати. […]  Покажу чудовий басейн із чудовою морською водою, покажу всі три поверхи, предмети мистецтва і все інше, щоб їм усім стало добре», — повідомив він сайту.

Політик запевнив, що в матеріалі «Слідства.Інфо» наведено неправдиві дані: мовляв, вілла коштує не мільйон євро, а «плюс-мінус три мільйони євро». На такі покупки, заявив відеоблогер «Страні.ua», у нього гроші є — «і взагалі на все є».

При цьому, попри активну політичну діяльність та участь «Партії Шарія» в торішніх парламентських виборах, ані він, ані його дружина майнових декларацій не подали (чинне законодавство залишає кандидатам таку опцію). Іншої інформації ані про свої статки, ані про джерела свого доходу Анатолій Шарій не надавав.

«Партія Шарія» також не бідує. Так, як повідомляло «Слідство.Інфо», за рік на рекламу її фейсбук-сторінки витрачено майже 77 тисяч доларів, а в першому кварталі поточного року партія отримала щедрі пожертви. Щоправда, майже мільйон гривень пожертв надійшли від трьох громадських організацій, засновниками яких є працівники та члени партії.