Головна редакторка агенції журналістських розслідувань «Слідство.Інфо» Анна Бабінець потрапила до списку фіналістів міжнародної премії One Young World Journalist Of The Year 2020.

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті премії. Анна стала однією з 15 журналістів, відібраних по всьому світу — від Іспанії до Колумбії, від Нігерії до Індії.

У підсумку журі має обрати п’ятьох переможців.

«Мета цієї премії — відзначити роботу молодих журналістів, які своїми рішучістю та безстрашністю надихають своїх колег, — ідеться на сайті премії. — Які змінюють спосіб подання історій та роблять сильнішими інших, надаючи їм голос. У часи масових інформації та дезінформації роль журналістів іще більш важлива, ніж зазвичай. Наші суспільства покладаються на ключові цінності журналістики — правдивість та об’єктивність — щоб залишатись інформованими та ділитись думками один з одним».

Нагадаємо, у вітчизняному журналістському конкурсі «Честь професії» до фіналу вийшли одразу чотири роботи журналістів «Слідства.Інфо». У номінації «Найкраще розслідування» до фіналу потрапили наші документальні фільми «Я — бот» та «Тюрма можливостей». В номінації «Найкраща аналітика» фіналом став матеріал «Примарний заробіток на торгівлі мігрантами», а однією з найкращих робіт у номінації «Найкраще подання складної теми» журі визнало анімовану роботу «Жорстокий “Світанок”: як поліцейські знущалися над дітьми з одеського притулку».