Європейський суд з прав людини продовжив заборону на доступ до даних з мобільного телефону головної редакторки програми “Схеми: корупція в деталях” Наталки Седлецької.

Як йдеться в офіційному листі з ЄСПЛ, заборона на доступ до даних журналістки має необмежений термін і діятиме “до окремого розпорядження”, повідомляє Радіо Свобода.

Окрім цього, Європейський суд з прав людини також присудив уряду України “забезпечити утримання органів влади від доступу до будь-яких даних, наведених у рішенні Апеляційного суду Києва від 18 вересня 2018 року”.

Мова йде про ухвалу, в якій прокуратурі надали доступ до даних про місцезнаходження Наталки Седлецької. Раніше, у першій  ухвалі Печерського райсуду Києва від 27 серпня, суд надав дозвіл про отримання інформації про всі дзвінки, смс-повідомлення та історію місцезнаходжень за 17 місяців – з 19 липня 2016-го до 16 листопада 2017 року. Причиною стало те, що Седлецька проходить свідком по справі “записів Ситника”. Раніше Слідство.Інфо вже розповідало про це. 16 листопада 2017 року Генпрокуратура порушила кримінальне провадження проти глави Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, який начебто під час неофіційної зустрічі із журналістами розголосив таємницю слідства.