Пожежа у таборі «Вікторія»: знайдена на згарищі щелепа належить загиблій дитині

Поділитися

Судово-медична експертиза встановила, що знайдена на згарищі табору “Вікторія” у липні 2018 року частина людської щелепи належить загиблій Софії Мазур.

Про це Слідству.Інфо стало відомо з висновку судово-медичної експертизи, яку провели у вересні 2018 року.

У вересні 2017 року в Одесі  згорів один з дерев’яних корпусів дитячого табору “Вікторія”. Внаслідок пожежі загинуло три дівчинки, які на той момент відпочивали в закладі. За 10 місяців після трагедії батьки залучили до розслідування пожежі незалежних експертів, зокрема з Незалежного інституту судових експертиз (Україна), а також іноземних фахівців з Міжнародного інституту експертиз (Естонія).

Незалежні експерти влітку цього року знайшли на згарищі 39 фрагментів, зовні схожих на рештки людських тіл.

Як встановила державна судово-медична експертиза, лише один знайдений фрагмент – нижня щелепа – виявився частиною людського тіла. Експерти дослідили, що рештки належать 8-річній Софії Мазур.

Примітно, що українські правоохоронці та рятувальники, які оглядали згарище одразу після пожежі, знайшли не всі останки тіл.

(Головне фото: згарище дитячого табору “Вікторія”. Джерело: Цензор.НЕТ)

Поділитися

Не менш важливі розслідування

Партія волонтерів і мільйони на піар: як витрачає гроші політсила Зеленського

Загалом політична сила Зеленського отримала 134 мільйони. Понад 74 — з них пустили на медійну розкрутку. Попри суттєвий грошовий обіг, “Слуга народу” вирішила не наймати співробітників. У партії говорять, що все тримається на ентузіазмі волонтерів.