Російські артилеристи — найкривавіші воєнні злочинці цієї війни.

Вони обстрілюють мирні українські міста — їхні снаряди та ракети щодня летять у напрямку багатостраждальних Маріуполя, Харкова, Чернігова та інших міст. Самі артилеристи в цей час стоять за десятки кілометрів звідти, сподіваючись уникнути удару у відповідь.

Для команди «Слідство.Інфо» було важливо знайти та показати обличчя російських артилеристів, які обстрілюють Україну — саме тому ми опрацювали список брянського артилерійського полку, який напередодні опублікувала українська розвідка. За інформацією розвідників, цей полк залучений до війни в України.

Брянський 856-й самохідний артилерійський полк розташований усього в сотні кілометрів від Чернігівської області. На озброєнні там стоять самохідні гаубиці, зокрема, сучасні установки «Мста-С».

Наші журналісти ідентифікували як командирів, так і рядових солдатів цього полку, а також знайшли підтвердження, що цей полк безпосередньо бере участь у війні проти України. Крім того, ми знайшли докази того, що батьки брянських артилеристів уже шукають своїх зниклих дітей.

Ким є російські артилеристи, які обстрілюють Україну, — дивіться у блозі нашого журналіста Дмитра Реплянчука