Бюджет виборчого фонду «Слуги народу» склав 97 мільйонів гривень, майже стільки ж і витратила політсила на передвиборчу кампанію. Така сума надійшла на рахунок президентської партії шістьма платежами з 1 по 10 липня. Наразі невідомо, хто саме пожертвував гроші на кампанію — фінансові звіти політичні партії опублікують пізніше на сайті НАЗК.

Згідно з інформацією, яка на сьогодні є на сайті ЦВК, «Слуга народу» найбільше витрачав на рекламу.

За ефірні хвилини на телеканалі 1+1 партія заплатила майже 25 мільйонів гривень, а на каналі ТЕТ — близько 6 мільйонів гривень. На телеканалі «Україна» партія купувала ефірний на понад 15 мільйонів гривень. «Інтер» прорекламував «Слугу народу» на більш ніж 13 мільйонів гривень.

«Студія 1+1», «Гравіс-Кіно» (на каналі «2+2», що належить цій компанії, також крутилися ролики «Слуги народу») й «Телекомпанія ТЕТ» належать фінансово-промисловій групі «Приват» Ігоря Коломойського.

Крім того, партія замовляла ефірний час у каналів «Новий», СТБ та ICTV, а також на регіональних телеканалах майже в усіх областях і на радіо.

Рекламний щит «Слуги народу» в Києві, 2 липня 2019 року. 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради й призначення позачергових виборів на 21 липня. Синиця Олександр / УНІАН

На білбордах рекламу «Слуги народу» розміщувала компанія «Зе медіа». Їй партія заплатила майже 17 мільйонів гривень. Водночас підприємство перейменували в «Зе медіа» тільки у квітні цього року, а засновником став Володимир Татаренко з Маріуполя. А раніше фірма називалася «Крунекс». Її заснувала 2007 року кіпрська компанія.

За останніми даними ЦВК, найбільше надходжень у виборчий фонд отримала «Радикальна партія Олега Ляшка» — 98 мільйонів гривень, у «Слуги народу» трохи менше — 97 мільйонів гривень, на третій позиції «Голос» із 78 мільйонами гривень.