#Правосилля — це проект про право на насилля, яке часто є основоположним в українських тюрмах. Тюремники невиправдано застосовують силу та владу. Нерідко до жорстокості вдаються й самі ув’язнені. А отже податки українців йдуть не на перевиховання злочинців, а радше на знущання над ними.

За останні 5 років офіційне обвинувачення за фактом катувань пред’явлене тільки одному працівнику в’язниці. Правозахисники ж отримують значно більше скарг — вони кажуть, що такі злочини приховуються та розслідуються неналежно. А самі в’язні про життя за ґратами здебільшого мовчать — бояться репресій закритої системи.

Слідство.Інфо розповідає про реальне життя ув’язнених, щоб покарання дійсно виправляло людину та не допускало скоєння нею повторних злочинів. Щоб розслідування фактів катувань і нелюдського поводження за ґратами було неупередженим, а за його результатами пильно слідкувало суспільство.

Якщо ви знаєте про випадки порушень прав ув’язнених  — розкажіть про це нам. Пишіть на slidstvo.info@gmail.com або на сторінку Слідства.Інфо у Facebook.