Кількасот людей закликають президентську компанію віддати учасникам бойових дій землі, які їм належать за законом.

З цією вимогою 28 лютого Спілка учасників бойових дій Гайсинського району на Вінниччині розпочинає безстрокову акцію протесту під стінами аграрної компанії “Зоря Поділля”, йдеться в повідомленні спілки на сторінці у Facebook.

“Підприємство Президента “ТОВ ПК “Зоря Поділля” є найбільшим землекористувачем у нашому районі. Півтора року тому з власної ініціативи взяло на себе зобов’язання допомогти учасникам АТО в отриманні та оформленні за власний кошт земельних ділянок площею два гектари для ведення особистого селянського господарства при умові передачі цих ділянок компанії в оренду. Близько 300 учасників бойових дій АТО погодилися, надали відповідні документи та доручення, за які заплатили власні кошти, дехто, можливо, останні. І ось, протягом усього цього часу, незважаючи на численні зустрічі на різних рівнях, керівництво компанії всіляко відтягувало вирішення цього питання”, – заявив голова місцевої спілки АТО Микола Данилюк.

Голова місцевої спілки АТО Микола Данилюк

 

Йдеться про землі, які ветерани мають законне право отримати у власність. Однак президентська компанія цьому перешкоджає, оскільки ділянки, на які претендують бійці, перебувають в користуванні “Зорі Поділля”. Зазначимо, що цією компанією досі напряму володіє Президент Петро Порошенко. Підтвердження чого можна знайти в його електронній декларації.

Два місяці тому “Слідство.Інфо” вже розповідало про те, що агрохолдинг Президента отримав контроль над майже 50 гектарами землі, яку планувалося передати учасникам війни на Донбасі. Після виходу нашого розслідування Адміністрація Президента так і не надала жодної відповіді, а ветерани АТО так і не отримали в користування землю. Відтак – через три тижні вони планують почати безстрокову акцію протесту під стінами підприємства президентської агрофірми.