У трьох одеських лікарнях слідчі виявили неякісні системи протипожежної безпеки. За неї місцеві посадовці заплатили майже вісім мільйонів гривень. 

Про це повідомили “Наші Гроші”, з посиланням на матеріали слідства у судовому реєстрі.

У грудні минулого року слідчі національної поліції здійснили перевірку медичних закладів. Якість встановленої системи пожежної безпеки проінспектували, зокрема, й у трьох медичних закладах: Одеському обласному клінічному медичному центрі, Одеській обласній дитячій клінічній лікарні та в Одеській обласній клінічній лікарні. У всіх цих закладах правоохоронці виявили порушення. 

Виконавці робіт, за матеріалами слідства, виконали їх в неповному обсязі, та використовували неякісні матеріали. До того ж, поліція встановила завищення цін за виконані роботи. Загалом на встановлення неякісних систем пожежної безпеки Одеса витратила майже вісім мільйонів гривень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нестерильний бізнес: в українські лікарні поставляють “кустарні” дезінфікатори

Нагадаємо, наприкінці минулого року в Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу спалахнула пожежа. Тоді під час пожежі загинули 16 людей, серед них були діти. Умови пожежної безпеки в коледжі не перевіряли майже шість років.   

Це не перша трагедія в Одесі, пов’язана із вогнем. Протягом лише останнього року в цьому місті сталося ще щонайменше дві пожежі, внаслідок яких загинули люди. Улітку в Одесі згоріли пацієнти психіатричної лікарні, багато жертв також було через займання в готелі “Токіо Стар”. Раніше, у вересні 2017-го року пожежа в таборі “Вікторія” забрала життя трьох дітей. Винуватців цієї трагедії офіційно досі немає.

Цей матеріал зроблений за підтримки Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП).

https://youtu.be/gPqBf3T85rs