Марія Горбань, Слідство.Інфо

У Володимира Зеленського відреагували на матеріал Слідства.Інфо про віллу, що належить його італійській компанії. За словами представників кандидата в президенти, Зеленський не зобов’язаний декларувати нерухомість компанії, власником якої він є, оскільки «не обіймає жодної із посад на державній службі». А матеріал Слідства.Інфо назвали «фейком».

Про це «Команда Зеленського» написала у Facebook.

«Володимир Зеленський не обіймає жодної із посад на державній службі, він не мав, і не має обов’язку декларувати нерухомість, власником якої є компанія, заснована Володимиром», — ідеться в дописі.

Також представники Зеленського додали, що він задекларував італійську компанію, про яку йдеться в матеріалі Слідства.Інфо, однак не підтвердили та не спростували, чи володіє ця фірма віллою в Італії.

Окрім цього, в Зеленського заявили, що його намагаються дискредитувати.

«У мас-медіа запущена чергова хвиля фейків щодо «приховування майна» Володимиром Зеленським при декларуванні. Безпідставність звинувачень знову очевидна!» — йдеться в дописі.

Як з’ясувало Слідство.Інфо, Володимир Зеленський не згадав у декларації кандидата на посаду президента 15-кімнатну віллу в італійському місті Форте-дей-Мармі в 600 метрах від моря і вартістю майже 4 мільйони доларів. Маєток оформлений на одну з фірм кандидата в президенти. Форте-дей-Мармі називають «російською провінцією» — зокрема, там мають нерухомість російські олігархи Роман Абрамович, Олег Дерипаска, а також члени родини Бориса Єльцина.

(Головне фото — Володимир Зеленський під час подачі документів до ЦВК для реєстрації його як кандидата в президенти, Київ, 25 січня 2019 року. Фото Ратинський В’ячеслав / УНІАН)