У палаці народного депутата від «ОПЗЖ» Віктора Медведчука у Пущі-Водиці виявили купу коштовних речей, які, схоже, родина політика готувала до переїзду у будинок під Києвом, де зараз триває реконструкція.

Про це йдеться у репортажі «Слідства.Інфо».

Журналістам вдалося потрапити до палацу у супроводі активістів, які взяли його під тимчасовий контроль, аби мародери не розікрали речі та коштовності. Активісти чекають на правоохоронців, щоб ті описали та заарештували майно.

У коридорі господарських приміщень журналісти побачили великі коробки, всередині — менші коробки помаранчевого кольору з логотипом Hermes Paris. Це розкішні тарілки та сервізи, які коштують сотні, а іноді й тисячі євро за одиницю. Приміром, одна така невелика тарілка із зображенням леопарда коштує 345 євро або 11 тисяч гривень. Посуду цієї елітної марки у коробках — десятки чи сотні штук.

Тарілка марки Hermes, виявлена у палаці Медведчука

Тарілка з леопардом, подібна до знайденої у палаці Медведчука, в інтернет-магазині коштує близько 11 тисяч гривень

Також серед спакованих речей журналісти виявили валізи Louis Vuitton та інші дороговартісні предмети. Одна з побачених валіз зовні нагадує модель Louis Vuitton Alzer-80. На офіційному сайті така коштує $13 500 або близько 400 тисяч гривень. 

Валіза Louis Vuitton, виявлена у палаці Медведчука

Валізу Louis Vuitton Alzer-80 можна придбати в інтернет-магазині за 400 тисяч гривень. Журналісти побачили і шубосховище — місце, де зберігаються, ймовірно, хутряні вироби дружини Медведчука телеведучої Оксани Марченко.

Нагадаємо, раніше журналісти програми «Схеми» розповідали про цей палац кума Путіна Віктора Медведчука у Пущі-Водиці — вони, зокрема, публікували плани десятків кімнат цієї будівлі на 2000 квадратних метрів.

Раніше повідомлялося, що за кілька днів до початку війни Оксана Марченко виїхала з України через Білорусь, а напередодні нападу вона записала відео з Москви.

Сам Віктор Медведчук 27 лютого втік зі свого київського маєтку, де мав сидіти під домашнім арештом за підозрою у держзраді. Адвокати політика кажуть, що він «перебуває у «безпечному місці», але де саме — невідомо. За інформацією джерел «Слідства.Інфо», Медведчук офіційно не виїжджав за межі України.