Марія Горбань, Слідство.Інфо

Кандидат в президенти Володимир Зеленський розповів, чому не вказав у декларації маєток в Італії. Про віллу, що належить його італійській компанії, писало Слідство.Інфо. За словами Зеленського, в усьому винна «недосконала банківська система» в Україні.

Принаймні так кандидат у президенти пояснив це журналістам «Схем».

«Усе задекларовано. Нам нічого ховати…У нашої компанії була західна нерухомість, тому що в нас була недосконала банківська система. Вкладали… Щойно будемо знімати новий фільм… Ця вілла… просто йдеться і знімається кіно. Ось і все», — сказав він.

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський після оголошення результатів екзит-полів, за якими він є лідером за кількістю голосів виборців, Київ, 31 березня 2019 року. Фото Гонтар Володимир / УНІАН

Як з’ясувало раніше Слідство.Інфо, Володимир Зеленський не згадав у декларації кандидата на посаду президента 15-кімнатну віллу в італійському місті Форте-дей-Мармі, вартістю майже 4 мільйони доларів. Маєток оформлений на одну з фірм кандидата в президенти. Форте-дей-Мармі називають «російською провінцією» — зокрема, там мають нерухомість російські олігархи Роман Абрамович, Олег Дерипаска, а також члени родини Бориса Єльцина.

Згодом члени «Команди Зе» повідомили, що Володимир Зеленський «не зобов’язаний» декларувати всю свою нерухомість, оскільки не є держслужбовцем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Зе вілла: італійський маєток Зеленського в оточенні російських олігархів