«Півроку з дня нападу на Катерини Гандзюк. Три місяці з дня смерті Каті».

Увечері 4 лютого активісти провели акцію під Адміністрацією президента, а пізніше перемістилися до офісу партії «Батьківщина». Вони вимагали звільнити очільників Херсонщини — голову Херсонської ОД Андрія Гордєєва, його заступника Євгена Рищука та голову Херсонської облради Владислава Мангера.

Про це повідомляють журналісти Слідства.Інфо.

Як заявили активісти, анонсуючи акцію, важливо, щоб «ці люди не могли впливати на процес, домовлятись та купувати собі гарантії безкарності» на час досудового розслідування.

«Якщо за тиждень не буде зроблено нічого, то ми обіцяємо розповісти кожній бабусі навіть у найменшому селі України про те, що Блок Петра Порошенка та Батьківщина — партії вбивць. Катю знало і любило дуже багато людей. Підтримувало ще більше. Тому це буде не складно», — йдеться в заяві.

За словами активістів, вони не підтримують жодну політичну партію та не вступають в домовленості з жодним кандидатом у президенти.

Коли активісти перемістилися до офісу «Батьківщини», до учасників акції вийшли депутати з однойменної фракції та заявили, що Юлія Тимошенко вирішила виключити Владислава Мангера зі складу партії. Але активісти вимагали надати цьому документальні підтвердження.

Учасниця акції тримає плакат із зображенням радниці міськголови Херсона до і після нападу, Київ, 4 лютого 2019 рік. Фото — Дмитро Реплянчук, Слідство.Інфо

Учасники акції біля офісу партії «Батьківщина», Київ, 4 лютого 2019 року. Фото — Дмитро Реплянчук, Слідство.Інфо

На Катерину Гандзюк напали торік 31 липня. Її облили кислотою біля під’їзду власного будинку. Вона отримала 40% опіків тіла, декілька місяців провела на лікарняному ліжку й перенесла низку важких операцій. Та 4 листопада Катерина Гандзюк померла. 17 серпня 2018 року правоохоронці затримали одного з імовірних організаторів нападу на Гандзюк Сергія Торбіна під час спроби втекти з Херсона.

В організації злочину працівники СБУ підозрюють Олексія Левіна (Москаленка), його оголосили в розшук. 29 січня під час прес-конференції в Києві його адвокат Михайло Величко заявив, що Левін залишив країну 19 серпня «з особистих причин». Також він повідомив, що Левін зустрічався з арештованими Ігорем Павловським і Сергієм Торбіним 17 серпня минулого року.