Новина

Нардеп від БПП хоче взяти Труханова на поруки

Зображення для публікації 'Нардеп від БПП хоче взяти Труханова на поруки'

Депутат від БПП, Дмитро Голубов, готовий поручитися за мера Одеси.

За мера Одеси Геннадія Труханова готовий поручитися народний депутат від БПП, одесит Дмитро Голубов. Про це він заявив журналістам під час слухання у Солом’янському суді Києва.

Депутат Дмитро Голубов та мер Одеси Геннадій Труханов. Фото Думская.

Міського голову Одеси Геннадія Труханова, за якого вступився нардеп, підозрюють у “привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”. Йому загрожує від семи до дванадцяти років позбавлення волі.

Окрім мера, детективи НАБУ оголосили про підозру його заступнику – Павлу Вугельману. Їх обох затримали в аеропорті “Бориспіль” 14 лютого. Також слідство вручило підозру шістьом фігурантам справи.

Примітно, що 13 років тому у цьому ж суді Києва обирали запобіжний захід самому народному обранцю. Йому загрожувало до 12-ти років ув’язнення за підозрою у шахрайстві. Тоді його теж брали на поруки: вступилися за Дмитра Голубова два регіонали. Згодом з Голубова зняли усі обвинувачення.

До слова, журналісти Слідства.Інфо ще у 2016 році довели, що Труханов володіє десятками офшорних компаній, зареєстрованих на російський паспорт.

Головне фото – Думская.