Марія Горбань, Слідство.Інфо

Компанію, яка займається виробництвом сільгосптехніки, підозрюють в ухилянні від сплати податків на майже 7 мільйонів гривень. Про це Слідство.Інфо дізналося з ухвали Святошинського райсуду Києва.

Ще у серпні-вересні 2016 року працівники компанії “Велес-Агро ЛТД”, за інформацією слідчих податкової служби, купували товари за заниженими цінами у компанії “Райдек” і самі ж вели документацію цієї фірми. Це дозволило їм занизити податок на додану вартість та податок на прибуток підприємства “Райдек” на загальну суму 6,7 мільйонів гривень.

Слідчі допитали засновницю і екс-директорку “Райдеку”. За даними YouControl, це – Ілона Жолудєва. Жінка заявила, що не брала участі у керуванні компанією і просто зареєструвала її за гроші. Зараз компанія “Райдек” змінила назву на “Ремонтний центр “Перос”, а директором компанії є інша людина. Жолудєву ж суд визнав винною у фіктивному підприємництві і присудив штраф у розмірі 8,5 тисяч гривень.

Якщо ж суд визнає винними і працівників компанії “Велес-Агро ЛТД”, їм загрожуватиме штраф у розмірі від 255 до 425 тисяч гривень з позбавленням права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

(Головне фото: продукція “Велес-Агро ЛТД”. Джерело: офіційний сайт компанії)