Сергій Корнієнко після трагічної дорожньо-транспортної пригоди на Київщині, в якій з його вини загинула людина, досі очолює Васильківський міськрайонний суд. Поліція не розкриває деталей розслідування події, внаслідок якої загинув чоловік на пішохідному переході.

Слідче управління Головного управління Національної поліції у відповіді на запит Слідства.Інфо лише повідомило, що розслідування триває.

Суддя Сергій Корнієнко

Поліція часто звітує про розслідування ДТП за участі суддів, але не гарантує його результату. Громадськість стежить за такими випадками, коли самі судді стають фігурантами кримінальних справ. Зокрема про недоброчесних суддів повідомляє та намагається не пропустити їх у новий суд Громадська рада доброчесності. Втім і ГРД довелось вийти з процесу переатестації суддів через спротив судової влади. 

Справу судді Корнієнка, який керував позашляховиком напідпитку, намагалися закрити. До такого висновку прийшли активісти, які пікетувати столичну прокуратуру. Але хоча й розслідування дій Корнієнка триває, сам суддя продовжує розглядати справи, зокрема й про порушення правил безпеки дорожнього руху

Суддя Корнієнко зчинив ДТП на власному авто – Land Rover, оскільки саме його він відобразив у своїй декларації. Примітно, що у його декларації ще один позашляховик класу люкс, який належить його дружині.