Київський адміністративний окружний суд поновив на посаді голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Цю інформацію Слідству.Інфо підтвердив його адвокат Любомир Дроздовський.

«Суд задовольнив нашу заяву про поновлення на посаді в повному обсязі. Це рішення підлягає негайному виконанню», — сказав Дроздовський. А також додав, що рішенням суду передбачає компенсацію зарплати на час вимушеного прогулу.

Очільник САП Назар Холодницький пояснив Слідству.Інфо, що наразі в антикорупційній прокуратурі не бачили рішення суду.

«Якщо Романа Насірова справді поновили на посаді, прокурори в наступному судовому засіданні подаватимуть клопотання в межах кримінально-процесуального кодексу про вжиття заходів для відсторонення від посади до вироку суду»,  — прокоментував він.

Наступне судове засідання у справі Насірова призначене на 10 січня 2019 року.

Романа Насірова підозрюють у незаконній відстрочці податкового боргу трьом компаніям, яких детективи НАБУ називають учасниками газової оборудки. На думку офіційного слідства, екс-голова Фіскальної служби діяв в інтересах Олександра Онищенка, який нині переховується за кордоном. Дії Насірова, за версією правоохоронців, призвели до збитків державі на майже 2 мільярди гривень.

На початку травня 2017-го суд ухвалив для нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але з можливістю рекордної для України застави — 100 мільйонів гривень, яку за нього внесла дружина. Екс-фіскала відпустили з-під варти, але заборонили виїзд за межі Києва та вдягнули електронний браслет. Згодом Насірову дозволили не носити електронний браслет і виїжджати з Києва. Нещодавно суд продовжив для нього дію запобіжного заходу. Сам Насіров усі звинувачення заперечує.

(Головне фото – ЛІГА.net)