Марія Горбань, Слідство.Інфо

Національне агентство з питань запобігання корупції не знайшло ознак незаконного збагачення в декларації військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика.

Про це йдеться в рішенні НАЗК. В агентстві також повідомили, що Кулик неточно вказав вартість квартири, втім, це не є кримінальним злочином.

НАБУ почало розслідування за фактом незаконного збагачення військового прокурора сил АТО в грудні 2015 року, після виходу матеріалу Слідства.Інфо. Костянтина Кулика звинувачують у придбанні елітної нерухомості на майже три мільйони гривень, законність якої не підтверджена. На матір прокурора й матір його дітей Ірину Німець оформлена нерухомість у центрі Києва.

Останнє судове засідання у цій справі відбулося 11 грудня в Голосіївському райсуді. Якщо суд доведе провину Костянтина Кулика, йому загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Сам Кулик заперечує свою провину й навіть намагається через суд вибороти право на участь у конкурсі до Спеціальної антикорупційної прокуратури.