Дружина та старша донька мера Одеси Геннадія Труханова придбали трикімнатну квартиру в одній з розкішних Лондонських новобудов Чілтернс (Chilterns) у центрі міста.   Про це йдеться у розслідуванні Cлідство.Інфо.

За даними британського реєстру нерухомості, у травні 2016 року компанія Peninsula Property Holdings S.A., зареєстрована на Британських Віргінських островах (BVI), заплатила 3,7 мільйони фунтів стерлінгів (приблизно 5,2 мільйони доларів) за квартиру на п’ятому поверсі елітної новобудови.

З документів Paradise Papers стало відомо, що акціонером компанії є інша фірма з BVI – Squadra Azzura Corporation. А вже акціонерами цієї компанії, а отже, й власниками лондонської квартири є 51-річна Тетяна Колтунова та 31-річна Катерина Труханова. Ці жінки є відповідно дружиною (або екс-дружиною) та донькою одеського мера Геннадія Труханова.

Журналісти Слідства.Інфо відвідали будинок на Паддінгтон-Стріт, втім консьєрж запевнив, що ніколи не чув ні про Труханова, ні про його сім’ю. А за інформацією журналістів, у вищезгаданій лондонській квартирі за 5 мільйонів доларів живе донька Олександра Ангерта, кримінального авторитета Одеси 90-тих, Аня Ангерт. Схоже, Труханов досі підтримує тісний зв’язок із злочинною бандою Одеси.

Сам Труханов стверджує, що  він не має ніякої нерухомості за межами України. А численні спроби журналістів зв’язатися з Колтуновою та Трухановою виявилися безрезультатними.  Обидві не мають бізнесу за кордоном, який репортерам вдалося б ідентифікувати. В Україні Колтунова та Труханова з 2008 по 2016 роки володіли компанією “Квітковий пасаж”, яка займається орендою та іншими операціями з нерухомістю в Одесі. Згідно з даними з комерційної бази Youcontrol, за весь час існування прибуток “Квіткового пасажу” не перевищував 180 000 гривень на рік. Дружина Труханова також володіє часткою місцевого телебачення, але останніми роками компанія була збитковою.

У своїй офіційній майновій декларації міський голова не згадує про свою дружину, її доходи чи активи, хоча зобов’язаний це робити. Ймовірно, пара офіційно розлучена (Тетяна Колтунова також перестала використовувати прізвище Труханова, яке раніше носила), але вони регулярно з’являються разом на публіці.