Корпоратив президентської корпорації Roshen, що відбувся у суботу 15 вересня  у кінному клубі Equides біля Києва обійшовся організаторам у понад 300 тисяч доларів, тобто більш ніж 8 мільйонів гривень. Самі організатори називають свято – Roshen Music Fest. Про це йдеться у матеріалі Слідства.Інфо Свято подвійного прибутку.

Багатомільйонні витрати на розваги вказують на всезростаючі прибутки компанії. Згідно з документиами, які потрапили до Слідства.Інфо – доходи бізнесу Порошенко і справді зросли більш ніж удвічі у порівнянні з 2013 роком, тобто за часи президентства власника. Журналістам Слідства.Інфо вдалося потрапити на закриту вечірку та дізнатись більше деталей про організацію свята.

На святі для двох тисяч працівників компанії Roshen виступили: італійський співак Mario Biondi, україно-американський композитор та піаніст Вадим Неселовський, американська співачка Laura Pergolizzi (LP), українські виконавці Monatik та The Maneken. За допомогою музичних агентів Слідство.Інфо підрахувало, що запрошення виконавців та облаштування сцен коштувало не менше 200 тисяч доларів.

Їжу, напої та обслуговування заходу забезпечувала кейтерингова компанія Figaro. У фірмі не називають вартість послуг для вечірки Roshen. Скільки коштувало харчування на корпоративі, можна оцінити лише приблизно. Декілька фірм, які надають такі послуги, називають порядок сум від 1000 до 1500 грн на особу. Отже, кейтеринг для Roshen Music Fest, за підрахунками журналістів, міг обійтися організаторам від 70 до 110 тисяч доларів.  

Ймовірно, захід був присвячений дню народження Roshen, – рівно рік тому “Українська правда” писала про вечірку на честь заснування корпорації.

У прес-службі компанії Roshen вартість вечірки під Києвом не називають, проте кажуть, що це був не корпоратив, а музичний фестиваль. На питання Слідства. Інфо, де можна було дізнатися про цей фестиваль, PR-менеджерка Надія Якубець відповіла: “Ми дійсно не анонсували захід у відкритих джерелах, оскільки не бачили в цьому необхідності. В кондитерській корпорації Roshen працює близько 5 тисяч співробітників, і ми вважаємо за необхідне займатись не лише зовнішніми соціальними проектами, а й внутрішніми, в тому числі — культурними заходами. Квитки надавались працівникам корпорації безкоштовно, оскільки це — один із внутрішніх соціальних проектів”.

Також Надія Якубець надіслала Слідству.Інфо рекламну брошуру з витратами на проекти компанії. З неї можна дізнатися, що протягом 2016-2018 років на внутрішні культурні проекти (фестивалі, корпоративні заходи, екскурсії тощо) компанія передбачила 23 мільйони гривень. Відповідно до підрахунків журналістів, вартість Roshen Music Fest  – це майже третина від культурного бюджету компанії на 2016-2018 роки.