Марія Горбань, Слідство.Інфо

На сайті Нацполіції опублікували зображення з відеокамер і фоторобот людини, яка могла напасти на черкаського журналіста та активіста Вадима Комарова 4 травня.

За інформацією слідчих, імовірний підозрюваний – худорлявий чоловік високого росту, у день скоєння злочину був одягнений у чорний одяг. Його зафіксували камери спостереження.

“Чоловік був одягнений у чорні куртку і штани. На голові – бейсболка чорного кольору з емблемою. Взуття – черевики типу “берці” радянського зразка. При ходьбі чоловік робить досить широкий крок”, – повідомили у  поліції.

Як повідомляв Слідству.Інфо очільник Нацполіції Сергій Князєв, раніше черкаські правоохоронці вже затримували ймовірного підозрюваного. Однак у черкаській поліції цю інформацію не змогли підтвердити.

Вадим Комаров помер вночі 20 червня. Після нападу чоловік півтора місяця пробув у комі і після декількох операцій так і не прийшов до тями. Журналіст писав про розкрадання бюджетних коштів, незаконне будівництво та корупцію в Черкаській міськраді.

Уранці 4 травня Комарова кілька разів ударили металевим предметом по голові, коли він ішов вулицею. Поліція розглядає його професійну діяльність як одну з можливих версій мотиву нападу на Вадима Комарова.

Відразу після нападу на Комарова Слідство.Інфо виїхало на місце подій, у Черкаси і працювало над імовірними версіями злочину проти чоловіка. На думку його колег, до такого жорстокого вчинку проти журналіста призвела критика місцевої влади. Зокрема, саме в день нападу він мав зустрітися зі своїм “джерелом” у правоохоронних органах. Там чоловікові повинні були передати деякі записи й довідку про неосудність щодо одного з чиновників міськради. Начебто саме цей документ раніше допоміг йому уникнути кримінальної відповідальності.