Краматорський міськсуд Донецької області відмовився відсторонювати від посад двох місцевих поліцейських, підозрюваних у катуванні чоловіка. За версією слідчих Державного бюро розслідувань (ДБР), правоохоронці жорстоко били його, душили пакетом та залякували електрошокером, щоб отримати зізнання у вчиненні злочину.

Про це «Слідство.Інфо» дізналося з ухвал суду від 24 квітня.

Відповідно до них, слідча у цій справі просила відсторонити двох поліцейських від їхніх посад, оскільки вони можуть тиснути на свідків чи потерпілого чоловіка. Однак суддя відмовив, зазначивши, що працівниця ДБР недостатньо обґрунтувала таке клопотання. Інформації щодо відсторонення третього поліцейського, якого підозрюють у катуванні чоловіка, у судових документах немає.

При цьому сьогодні, 5 травня, Офіс генерального прокурора повідомив про завершення досудового розслідування щодо катування чоловіка трьома працівниками краматорської Нацполіції. Відтак, справу невдовзі передадуть до суду. Якщо вину правоохоронців доведуть, їм загрожуватиме від п’яти до десяти років за ґратами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жорстокий «Світанок»: Як поліцейські знущалися над дітьми з одеського притулку

«Слідство.Інфо» вже докладно розповідало про цю справу. За версією Держбюро розслідувань, торік у грудні троє працівників Краматорського відділу Нацполіції викликали на допит місцевого жителя. Коли той прибув, його відвели в кабінет, де впродовж п’яти годин над ним жорстоко знущалися. Чоловіка били руками, ногами та гумовими кийками, вимагаючи зізнатись у злочині. Також його душили целофановим пакетом та погрожували електрошокером, попередньо зв’язавши руки та ноги скотчем. У квітні цього року поліцейським вручили підозри та відпустили їх під домашній арешт.