Марія Горбань, Слідство.Інфо

Державний “Ощадбанк” уклав угоду про розміщення реклами в інтернеті з компанією “Вебпромо” на суму майже 2,5 мільйони гривень. Компанія “Вебпромо” була єдиною учасницею тендеру і має виконати всі умови тендеру до кінця року. Інформація про це  з’явилася в системі тендерних закупівель ProZorro.

За півтора роки компанія “Вебпромо” отримала три державні замовлення через Prozorro й усі в “Ощадбанку” на загальну суму 11,6 мільйонів гривень. Попри те, що договорів укладено лише три, на сайті ProZorro вони опубліковані як шість лотів, де кожен перший – це укладений договір, а другий – звіт про його укладення.

Компанію “Вебпромо” було засновано наприкінці 2010 року. Вона офіційно зареєстрована у квартирі житлового будинку – там же, де й її керівник, Олександр Поліщук.

На своєму сайті рекламна компанія вказує, що “Ощадбанк” був її партнером. У комантарі для “Слідства.Інфо” директор компанії Олександр Поліщук розповів, що “Вебпромо” займається для “Ощадбанку” розміщенням контекстної реклами на пошукових сайтах, у медіа та соціальних мережах.