Марія Горбань, Слідство.Інфо

Одеського активіста Олега Михайлика виписали з лікарні в Мюнхені, де напередодні німецькі лікарі видалили кулю його з легені. Про це у Facebook повідомив сам активіст.

Михайлик зазначив, що залишиться в Німеччині, допоки йому не знімуть операційні шви. А також додав, що планує провести наступного тижня декілька зустрічей, якщо дозволить здоров’я.

«Зустрічі дуже важливі для мене, для нас з вами, для розуміння західними партнерами того, що відбувається в Одесі, в Україні», —  сказав Михайлик.

Напередодні німецькі лікарі провели операцію й видалили кулю з легені Олега Михайлика, яка залишалася в його тілі близько чотирьох місяців після замаху. Куля може стати важливим речовим доказом. Експертизу погодилися провести німецькі правоохоронці.

Раніше Генеральна прокуратура України повинна була відправити в Німеччину пакет документів щодо надання міжнародної правової допомоги, однак, попри обіцянки, так і не зробила цього вчасно.

Олег Михайлик відомий боротьбою проти незаконних забудов на морському узбережжі, він активно критикує діяльність міського голови Одеси Геннадія Труханова. Напад на одеського громадського діяча Олега Михайлика стався ввечері 22 вересня. Йому прострелили груди в ста метрах від будівлі обласної поліції. Куля пробила руку, роздробила ребро й порвала артерію. Олег Михайлик переніс клінічну смерть, утім, попри важкі травми, вижив.