Марія Горбань, Слідство.Інфо

Тендерний комітет Агентства з розшуку та управління активами обрав нового управителя «Межигір’ям». Переможцем конкурсу стала компанія «Скомпані», якою керує колишній помічник депутата Мураєва, а також фігурує в деяких медіа як «політичний експерт».

Про це Слідство.Інфо дізналося під час засідання тендерного комітету АРМА 29 травня.

Голова комітету Андрій Потьомкін запропонував проголосувати під час обговорення програми громадської організації «Межигір’я». Усі члени тендерного комітету одноголосно підтримали «Скомпані».

Компанія запропонувала створення пляжів, дитячих майданчиків і фуд-кортів на території «Межигір’я». На питання журналістів, звідки вони візьмуть кошти на проведення оцінки та реалізацію бізнес-плану, представники «Скомпані» відповіли, що ведуть переговори з інвесторами. Приблизну суму або імена інвесторів називати відмовилися.

ТОВ «Скомпані» працює понад чотири роки, основна діяльність — «управління фінансовими ринками». Керує ним киянин Олексій Вороненко. Людина з таким самим іменем, за даними проекту Слідства.Інфо «Посіпаки», була помічником народного депутата Євгенія Мураєва.

За словами юридичного представника «Скомпані», те, що директор компанії був помічником народного депутата Мураєва, «не є проблемою».

Засідання тендерного комітету АРМА, 29 травня 2019 року. Фото — Слідство.Інфо

У конкурсі на управителя резиденцією президента-втікача Януковича брали участь три компанії. Приватне підприємство «Гаянський Геннадій Григорович» з основним видом діяльності «вантажний автомобільний транспорт», та громадська організація «НПУ «Межигір’я», яка вже п’ять років доглядає за резиденцією, були учасниками попередніх етапів відбору. ТОВ «Скомпані» подавалося вперше.

Конкурс на управителя «Межигір’ям» тривав понад півроку.

Як стало відомо раніше, слідчі Держбюро розслідувань вимагають від Національного агентства з розшуку та менеджменту активів надати інформацію про конкурс на управителя «Межигір’ям». Бюро розслідує можливе «службове недбальство» працівників АРМА.

Притисни корупціонера — натисни «Підтримати» в правому верхньому кутку сторінки! Допоможи Слідству.Інфо!