Марія Горбань, Слідство.Інфо

Новопризначений голова Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв, який задекларував три квартири, великий будинок в елітному містечку під Києвом та заощадження за кордоном, вважає, що у його статках “нічого надприродного немає”. Про це він сказав у інтерв’ю для “Цензор.Нет”.

Владислав Бухарєв усе життя працював у держструктурах, а його дружина Олена — вчителька російської мови та світової літератури в київському ліцеї. Однак у його декларації чимало нерухомості, зокрема, дві квартири у Києві на 100 і майже 220 квадратних метрів. Зі слів Бухарєва, свою нерухомість він придбав із заощаджень.

“Нерухомість придбана з’явилася не відразу, а вже коли мені було за 50 років, я став генерал-лейтенантом. Я часто був за кордоном у службових питаннях, проводив операції, у мене були відрядження, і ми з дружиною робили певні заощадження”, – сказав він.

Сім’ї Бухарєвих також належить будинок на 700 квадратів і земля в селі Вишеньки під Києвом. Приблизна вартість схожого будинку в тому районі — близько 40 мільйонів гривень. Однак, за словами держслужбовця, будинок вони будували власними силами, а земельну ділянку отримали в спадок.

“А що, Вишеньки – це якесь елітне місце? Там одна з найнижчих цін на землю — це не Козин і не Конча-Заспа. І нам ця земля дісталася даром — її колись отримав тесть, нам перейшла у спадок, 25 соток. І будували ми будинок довго, все купувалося поступово”, — додав він.

Також сім’ї Владислава Бухарєва Олені належить квартира в елітному житловому комплексі по сусідству з Лівадійським палацом в Ялті. Ціна за квадратний метр у цьому комплексі стартує від 3,5 тисяч доларів, у цьому ж ЖК квартира належить і першій леді. Та, за словами Бухарєва, цю квартиру йому надали під час служби, хоча володіє нею, згідно з декларацією, дружина Олена.

“Відразу кажу про Крим — мені там вже нічого не належить, коли я там служив, мені надали квартиру, але я свій вибір зробив у 14-му відразу, у мене тепер нічого там немає”, – пояснив Бухарєв.

Нещодавно президент Володимир Зеленський призначив керівником Служби зовнішньої розвідки народного депутата від “Батьківщини” Владислава Бухарєва. Чоловік усе життя пропрацював на державних посадах, та в його деклараціях чимало нерухомості, десятки тисяч збережень готівкою та на рахунках у закордонних банках, дорогі автомобілі й годинники. Також Бухарєв регулярно запрошував на концерти у своєму виборчому окрузі виконавців “95 кварталу”, з якими виступала його донька.

Друзі, наша команда журналістів-розслідувачів існує завдяки вам! Кожна ваша гривня може стати новим розслідуванням. Тисність «Підтримати» в правому верхньому кутку сторінки.

Або тисніть на посилання: http://bit.ly/2IlxAxW