Детективи НАБУ отримали повний доступ до номера телефону нардепа Олександра Онищенка. Йдеться про період від січня 2015 до грудня 2016 року.

Про це повідомило спеціалізоване онлайн видання “Судовий репортер” з посиланням на ухвалу Солом’янського суду.

Раніше Слідство.Інфо опублікувало переписку у мережі WhatsApp нардепа Онищенка із найближчим оточенням президента Порошенка. У листуванні за 2015-2016 роки парламентарі домовлялися про підтримку потрібних кандидатів на ключові державні посади, важливі законопроекти та узгоджували корупційні схеми. Онищенко був так званим посередником між соратниками Порошенка та Юлією Тимошенко.

НАБУ отримало доступ до номеру телефону Онищенка, який він, за версією детективів, використовував для політичних перемовин та домовленостей, також детективи матимуть змогу перевірити з’єднання, дату, час, тривалість дзвінків, місцеперебування абонентів.

Під час підготовки фільму Слідства.Інфо про таємні домовленості українських політиків “Клуб книголюбів” у травні цього року журналісти написали заяву про злочин та прийшли на допит до НАБУ у справі Онищенка. Також вони добровільно надали детективам НАБУ флеш-накопичувач, на якому містяться аудіо-запис розмови з Онищенком за 2016 рік, а також фотознімки переписки, яку під час однієї із зустрічей надав журналістам сам Онищенко.