Марія Горбань, Слідство.Інфо

Міністерство охорони здоров’я наказом від 8 січня визнало поновлення Катерини Амосової та одразу ж звільнило її з посади. Напередодні текст наказу з’явився в мережі. Цю інформацію підтвердили Слідству.Інфо в прес-службі МОЗ. 

Міністерство поновило Катерину Амосову на посаді ректорки від 26 грудня 2018 року, відповідно до ухвали Окружного адміністративного суду Києва. Заразом, її звільнили за недотримання умов контракту та через відсутність на робочому місці з 27 грудня 2018-го по 8 січня 2019 року.

20 грудня Окружний адміністративний суд Києва визнав звільнення Катерини Амосової незаконним. Рішення ухвалював суддя Євген Аблов. Він відомий своїми рішеннями проти активістів під час Революції Гідності, а також фігурує у справі щодо незаконного збагачення. Таким чином, Катерина Амосова вже втретє за останній рік поновлювалася на посаді ректорки.

Конфлікт між МОЗом та командою Катерини Амосової триває від 20 лютого 2018 року, коли міністерство звільнило ректорку через зрив обов’язкового незалежного іспиту «Крок» для студентів-стоматологів. Відтоді в університеті змінилося декілька в.о. ректора. Команда колишньої ректорки також усіляко перешкоджала роботі працівників міністерства у виші. Зокрема, під час проведення комісії МОЗу з приміщення ректорату зникли понад 30 важливих документів. Згодом їх знайшли в нежитловому приміщенні одного з гуртожитків університету під старими матрацами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «На іноземців дивляться як на долари»: що передувало трагедії зі студенткою в університеті ім. Богомольця