Група з міжнародних фахівців розпочала незалежну пожежно-технічну та будівельну експертизу табору “Вікторія”, де внаслідок пожежі минулого року загинуло троє дітей. Про це повідомляють журналісти Слідство.Інфо, які зараз перебувають в Одесі

Пожежа в одеському таборі “Вікторія” сталася у вересні 2017 року. Однак, офіційне слідство триває і досі. Оскільки силовикам не вдалося встановити причини виникнення пожежі та дати оцінку якості протипожених заходів, батьки постраждалих вирішили звернутися до міжнародних експертів.

Так, у червні Приморський райсуд м. Одеса на прохання Олексія Мазура, донька якого загинула в дитячому таборі “Вікторія” дозволив міжнародним фахівцям, а саме Міжнародному інституту експертиз (Естонія), провести експертизу будівлі табору. Перевірку здійснюватимуть за кошти батьків. Експерти уже розпочали просіювати згорілі уламки будівлі на місці згарища, а також вилучають зразки деревини з аналогічних сусідніх будівель. Їх будуть перевіряти на стан протипожежної обробки.

Також незалежні експерти отримають доступ до матеріалів кримінальних проваджень, які були відкриті після трагедії, та доступ безпосередньо до об’єктів дитячого табору.

 

 

Головне фото – censor.net.