У Солом’янському райсуді Києва прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури оголосили обвинувальний акт Володимиру Омеляну. Міністра інфраструктури обвинувачують у декларуванні недостовірної інформації — стаття 366-1 Кримінального кодексу.

Про це повідомляє пресслужба САП.

За версією слідства, інформація в деклараціях Омеляна за 2015-ий і 2016 роки відрізняється від достовірної на понад 3 мільйони та 8 мільйонів гривень відповідно.

Суд визначив порядок й обсяг дослідження доказів 27 травня, наступне засідання запланували на 23 серпня.

Кримінальне провадження проти міністра інфраструктури відкрили в травні 2017 року, а  обвинувальний акт віддали до суду взимку 2019-го. Окрім недостовірного декларування Омеляну закидали незаконне збагачення. Але за цією підозрою суд закрив провадження, коли 368-2 статтю Кримінального кодексу визнали неконституційною.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час підписання угоди про запуск пілотного проекту Мінінфраструктури «Інтернет речей на дорогах на базі технології зв’язку п’ятого покоління 5G», в Києві, 18 квітня 2019 року. Гонтар Володимир / УНІАН

Борімося з корупцією разом! Кожна ваша гривня може стати новим розслідуванням. Тисніть «Підтримати» в правому верхньому кутку сторінки.