Євгенія Моторевська, Марія Горбань, Слідство.Інфо

Журналісти Слідства.Інфо знайшли незадекларовану нерухомість судді Євгена Аблова. Він відомий низкою скандальних судових рішень, зокрема, щодо розгону Майдану та “рюкзаків Авакова”. Також, у 2016 році суддя приватизував квартиру, раніше видану йому як службову.

Два роки тому 66-річна матір судді Аблова придбала ВІП-апартаменти у комплексі “Золотий Бугаз”, що на Одещині. Слідство.Інфо вже писало про цей комплекс – один із таунхаусів належить родині начальника головного управління Нацполіції в Одеській області.

Житловий масив “Золотий бугаз” розташований на узбережжі Чорного моря, для його мешканців облаштували підземний паркінг, шлагбаум при в’їзді, пост охорони та власний пляж.

Під час перебування на території комплексу журналістам вдалося зафіксувати на парковці позашляховик Тойота Ленд Крузер, який офіційно перебуває у користуванні Євгена Аблова. На відміну від автівки, котедж не вказаний у деклараціях судді. Площа будинку сягає 274 квадратні метри. Апартаменти родини Аблова серед інших вирізняє також особливий ландшафтний дизайн території та вид на морське узбережжя з більшості вікон.