Мер Києва Віталій Кличко зобов’язав Департамент охорони здоров’я КМДА доплачувати “за інтенсивну роботу” очільниці цього ж департаменту, сумнозвісній Валентині Гінзбург. Про це журналісти Слідства.Інфо дізналися з розпорядження Київського міського голови, яке поширила журналістка Олена Козаченко.

Раніше Валентина Гінзбург очолювала однойменний департамент в Дніпрі. Місцеві активісти знають її як фігурантку “справи лікарів” та “справи немовлят”. У першому випадку чиновниця нібито змушувала головних лікарів впливати на пацієнтів для голосування за Партію регіонів”. Тоді Гінзбург навіть була під домашнім арештом. У другому – Гінзбург була причетна до численних сумнівних смертей новонароджених у місті, але ця справа не мала для чиновниці жодних наслідків.

Віталій Кличко призначив Гінзбург директором Департаменту охорони здоров’я Київміськдержадміністрації у жовтні минулого року. А нещодавно Кличко встановив їй надбавки за “інтенсивність праці” та “виконання особливо важливої роботи” у розмірі 50% та 40% від окладу відповідно. Гінзбург, яка була помічницею народного депутата від Партії регіонів” В’ячеслава Задорожного, отримуватиме підвищену зарплату весь 2018 рік.

Журналісти “Слідства.Інфо” після призначення Гінзбург спілкувалися з мером Києва Кличком. Тоді він обурювався, мовляв, кого не призначай – все одно всі погані будуть. А тому жодної перевірки кримінального минулого Гінзбург так і не провів.

Чоловік Валентини Гінзбург – Валерій Войченко, як директор Дніпропетровського обласного бюро судово-медичної експертизи теж фігурував у кримінальному провадженні. Прокуратура перевіряла наявність конфлікту інтересів у Войченка, що могло призвести до розтрати ним бюджетних коштів.