Марія Горбань, Слідство.Інфо

Дружина кандидата в президенти Володимира Зеленського Олена прокоментувала віллу в Італії, яка, за інформацією Слідства.Інфо, належить його компанії, однак не була внесена в декларацію.

Маєток розташований в італійському місті Форте-дей-Мармі. Його називають «російською провінцією» — зокрема, там мають нерухомість російські олігархи Роман Абрамович, Олег Дерипаска, а також члени родини Бориса Єльцина.

Зеленська сказала ВВС, що не знає, чи належить їм вілла у Форте-дей-Мармі. За її словами, родина не була там уже три роки.

«Я не знаю, це наша вілла чи ні, кілька разів ми там відпочивали. Спочатку ми її орендували, потім якимось чином компанія її придбала, але відтоді ми там уже не були», — прокоментувала вона.

Кандидат у президенти України, актор, керівник студії «Квартал-95» Володимир Зеленський з дружиною Оленою біля однієї з виборчих дільниць під час другого туру президентських виборів, Київ, 21 квітня 2019 року. Ратинський В’ячеслав / УНІАН

Як з’ясувало Слідство.Інфо, Володимир Зеленський не згадав у декларації кандидата на посаду президента 15-кімнатну віллу в італійському місті Форте-дей-Мармі, вартістю майже 4 мільйони доларів. Маєток оформлений на одну з фірм кандидата в президенти.

Згодом члени «Команди Зе» повідомили, що Володимир Зеленський «не зобов’язаний» декларувати всю свою нерухомість, оскільки не є держслужбовцем. Сам кандидат у президенти пояснив незадекларований маєток тим, що в Україні була «недосконала банківська система».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Зе Вілла: італійський маєток Зеленського в оточенні російських олігархів