Дмитро Реплянчук, Слідство.Інфо

На період лікарняного Юрій Луценко передав виконання обов’язків генпрокурора заступнику Дмитрові Сторожуку.

Відповідний наказ Луценко підписав 8 січня, повідомляє Слідство.Інфо.

«На період моєї тимчасової непрацездатності виконання обов’язків Генерального прокурора України з 9 січня 2019 року покладаю на першого заступника Генерального прокурора Сторожука Дмитра Анатолійовича», — йдеться в тексті наказу, який опинився в розпорядженні Слідства.Інфо.

Журналісти Слідства.Інфо звернулися до прес-секретаря Генеральної прокуратури Андрія Лисенка, щоб дізнатися про причини «тимчасової непрацездатності».

«Луценко пішов на лікарняний, інших подробиць не знаю. На лікарняному можна перебувати на стаціонарі, й амбулаторно. Який лікарняний і для чого, я не готовий сказати, причини не знаю. Але так, зараз повноваження виконує Сторожук», — сказав Лисенко.

Водночас 10 січня речниця Генпрокурора опублікувала фото із зустрічі Юрія Луценка з главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Святославом. Як повідомили Слідству.Інфо в прес-службі УГКЦ, зустріч відбулася 9 січня. 

«Зустріч відбулася на прохання пана Юрія Луценка. Юрій Луценко привітав Главу УГКЦ та всіх греко-католиків з Різдвом Христовим і висловити свою повагу до Церкви», — написала Сарган.

(Головне фото — Facebook Юрій Луценко)