Марія Горбань, Слідство.Інфо

Генеральна прокуратура України підготує пакет документів, необхідних для проведення операції та вилучення кулі, якою поранили одеського громадського діяча Олега Михайлика. Про це Слідству.Інфо повідомив прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко.

Олег Михайлик, якого восени намагалися вбити, в середині січня вирушить у Німеччину для проведення операції. Лікарі мають вилучити з його легені кулю, що залишилася після поранення. Для того, щоб куля стала речовим доказом, Генеральна прокуратура повинна була надати пакет документів.

Напередодні Слідство.Інфо повідомляло, що ГПУ не підготувала необхідні документи. Сьогодні ж речник Генпрокуратури Андрій Лисенко в коментарі нашій редакції запевнив, що українські правоохоронці вчасно передадуть німецькій стороні всі папери.

«Усі необхідні документи, які має надати Генеральна прокуратура, щоб отримати цю кулю як речовий доказ, будуть вчасно підготовлені та відправлені до Німеччини», — повідомив він.

Раніше слідчі Нацполіції повідомили адвокатові Михайлика, що не встигають підготувати документи. Натомість запропонували самостійно передати кулю до консульства після операції. Але, на думку Михайлика, без передачі документів кулю можуть не долучити до матеріалів слідства як речовий доказ. А надалі — не визнати доказом і в суді.

Олег Михайлик відомий боротьбою проти незаконних забудов на морському узбережжі в Одесі, а також активною критикою одеського міського голови Геннадія Труханова. Окрім цього, очолює місцевий осередок партії «Сила людей».

Замах на Олега Михайлика скоїли ввечері 22 вересня. Йому прострелили груди в ста метрах від будівлі обласної поліції. Олег Михайлик переніс клінічну смерть, утім, попри важкі травми, вижив.

(Головне фото — Facebook-сторінка Олега Михайлика)