Агенція журналістських розслідувань Слідство.Інфо презентує документальний фільм «Гандзюк: системне вбивство». Фільм розповідає про власне розслідування журналістів убивства Катерини Гандзюк. 

Презентація фільму відбудеться в понеділок, 25 березня, в кінотеатрі «Київ» о 19:00. Вхід вільний.

Журналісти Слідства.Інфо розпочали розслідування, коли Катерина Гандзюк була ще жива. За три тижні до смерті вони записали інтерв’ю, яке виявилося останнім за її життя. Активістка назвала ім’я людини, яку підозрює в нападі. Журналісти перевірили версії активістки, а також дізналося, хто міг покривати причетних до злочину та навіть допомагати їм.

На Катерину Гандзюк напали торік 31 липня. Її облили концентрованою сірчаною кислотою біля під’їзду власного будинку. Вона отримала 40% опіків тіла, декілька місяців провела на лікарняному ліжку й перенесла низку важких операцій. Однак 4 листопада Катерина Гандзюк померла. 17 серпня 2018 року правоохоронці затримали одного з імовірних організаторів нападу на Гандзюк Сергія Торбіна під час спроби втекти з Херсона.

В організації злочину працівники СБУ підозрюють Олексія Левіна (Москаленка), його оголосили в розшук. 29 січня під час прес-конференції в Києві його адвокат Михайло Величко заявив, що Левін залишив країну 19 серпня «з особистих причин». Також він повідомив, що Левін зустрічався з арештованими Ігорем Павловським і Сергієм Торбіним 17 серпня минулого року.