Головна редакторка агенції «Слідство.Інфо» Анна Бабінець отримала спеціальний приз Форуму Репортерів Німеччини Reporter:innen-Forums за висвітлення воєнних злочинів, які вчиняють російські військові в Україні.

«Разом зі своєю командою Анна Бабінець розслідує звірства, які вчиняють росіяни в Україні, та показує обличчя російських воєнних злочинців. З 24 лютого 2022 року вони реконструювали сотні таких злочинів. Ми захоплюємося мужністю та рішучістю цієї команди. Ця нагорода є ознакою нашої глибокої поваги до роботи видатної журналістки; за рішучість, яка одного дня буде визначальною у покаранні російських військових злочинців», — йдеться на сайті Reporter:innen-Forums.

Фото: Карстен Дамманн

Під час церемонії нагородження, яка відбулася у Берліні 5 грудня, Анна Бабінець зазначила, що увага до роботи українських журналістів дуже важлива у ці складні для України часи.

Фото: Карстен Дамманн

«Ми, журналісти-розслідувачі, ніколи не хотіли бути воєнними журналістами. Але сьогодні всі ними стали і робимо те, що вміємо найкраще, — збираємо докази», — сказала Бабінець.

Фото: Карстен Дамманн

Нагорода Reporter:innen-Forums, заснована німецькими репортерами, є головною нагородою для журналістів Німеччини. Нею щороку відзначають найкращі роботи німецьких журналістів.

Фото: Карстен Дамманн

Окремо журі відзначає роботу іноземних колег і вручає спеціальний приз. У попередні роки цією нагородою удостоїли роботу Дафне Галіції (Мальта), Ронана Ферроу (США) та Марини Зотової (Білорусь).