Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протокол щодо колишнього проректора Національного авіаційного університету Валерія Чепіженка за декларування недостовірної інформації.

Як повідомляє прес-служба агентства, екс-проректор НАУ не вніс інформацію до Єдиного державного реєстру в зв’язку з отриманням у приватну власність двох квартир вартістю 365190 гривень та 535680 гривень. До слова, раніше Чепіженко подавався до Ради громадського контролю НАБУ від ГО “Мольфар”, яка займається медичною допомогою воїнам.

Відповідно до частини другої статті 172-6, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 1700-3400 гривень.

Також, НАЗК направило протоколи до суду на ще 12 чинних та звільнених посадовців Нацполіції, ДФС, Секретаріату Кабміну, Київської міськради та інших установ за несвоєчасну подачу декларацій та змін до них. У цьому списку також губернатор Рівненщини Олексій Муляренко. У його декларації виявили недостовірні відомості на суму 242,67 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, тобто близько 450 тисяч гривень.